sobota 8. prosince 2012

Tipy na dárky pod stromeček

Ještě stále hledáte ty pravé dárky pro své kamarády, rodinu nebo blízké? Máme pro Vás pár tipů! Samozřejmě hudebních a tanečních. Nevybírejte moc dlouho - pokud sháníte dárky ze zahraničí a chcete je mít na Vánoce doma, máte nejvyšší čas. Začneme osvědčenou klasikou a skončíme u originalit a vychytávek.

Tip č. 1: Taneční podložka Impact Dance Pad
Pro koho je dárek vhodný: Pro hráče tanečních her
Doporučovaná cena s daní: 1000 CZK
Kde ho můžete koupit: Rare-Items

Impact je vhodným dárkem pro všechny hráče tanečních her od zhruba 6ti let věku, začínající i pokročilé. Je měkký, takže při hraní šetří klouby, jde připojit k jakémukoliv modernímu PC nebo notebooku, nezabírá místo, protože jde složit do skříně nebo schovat pod postel, při hraní se neposouvá a hodně dlouho vydrží, což je testováno a potvrzeno. Záruka se pohybuje od jednoho do dvou let.

Tip č. 2: Taneční hra "In The Groove"
Pro koho je dárek vhodný: Pro hráče tanečních her
Doporučovaná cena s daní: 600 CZK
Kde ho můžete koupit: Rare-Items

In The Groove je už několik let považována za nejlepší taneční hru pro PC, protože obsahuje přes 80 skladeb všech úrovní obtížnosti, několik herních módů (Battle, Marathon apod.), mnoho herních modifikací, díky kterým může jedna skladba vypadat pokaždé jinak, takže se neomrzí a výsledky hraní si můžete ukládat na flash disk. Kromě toho se snadno ovládá, podporuje všechny originálně vyrobené taneční podložky na trhu, ale je dostupná pouze v angličtině.
Tip č. 3: Hudební CD od autorů skladeb hry In The GroovePro koho je dárek vhodný: Pro všechny, kterým se líbí hudba ze hry ITG
Doporučovaná cena s daní: 10 USD
Kde ho můžete koupit: iTunes, CDbaby

Kyle Ward skládá hudbu pro taneční hru ITG už od jejího začátku a společně s Johnem Mendenhallem tvoří skupinu nazvanou Oscilator X, která produkuje hudbu žánru dance, trance až electronic. Koupit si můžete už celkem čtyři alba (ať už elektronicky jako .mp3 nebo klasicky jako CD), a skladby jsou k poslechnutí zde (iTunes). Pokud potřebujete srovnání, tak jejich hudba zní podobně jako Daft Punk nebo Eiffel 65. 


Tip č. 4: Trika s hudebně-herní tématikou
Pro koho je dárek vhodný: Pro všechny aktivní hráče tanečních a hudebních her
Doporučovaná cena s daní:  25 - 32 USD + poštovné
Kde ho můžete koupit: zazzle.ca

Hudební hry Vás opravdu baví? Máte dobrého kamaráda - hráče, který by vážně ocenil pěkné triko s logem jeho oblíbené taneční nebo hudební hry? Pak zkuste trička - ať už vlastnoručně vyrobená, s potiskem nebo objednaná z webu zazzle.ca, určitě udělají radost. 

... to samé s hrnky, ručníky, potítky nebo klíčenkami, můžete vyrobit vlastní, nebo objednávat z Internetu.
Tip č. 5: Hudební hry pro iPad
Pro koho je dárek vhodný: Pro všechny hráče, kteří jsou zároveň majitelem iPadu
Doporučovaná cena s daní: 3 - 20 USD
Kde ho můžete koupit: iTunes.

Pro iPad jde dnes koupit hned několik dobrých tanečních her najednou, které sice bývají ke stažení zdarma s nějakou startovní sadou písniček, ale za každý další set se bohužel platí. Pokud víte o svém kamarádovi, že by mu další balíček udělal radost, tak mu nějaký pošlete! Nemusí to být drahý dárek a určitě potěší.

ReRaveDancePad, Jukebeat, Skillz, RockBand, TapTap a další


Tip č. 6: Taneční hry bez podložky
Pro koho je dárek vhodný: Pro hráče, kteří vlastní Kinect, Playstation nebo Wii
Doporučovaná cena s daní: 25 - 40 USD, v Čechách 600 - 1200 CZK
Kde ho můžete koupit: v kamenných obchodech s hrami nebo Amazon.com

Před lety jsme začínali s taneční hrou Dance Dance Revolution, kde jste k hraní potřebovali jen své nohy a pad, ale dnes už hry patří celému tělu a jejich herní systém se liší, stejně tak jako i potřebný hardware, žánr skladeb nebo třeba cena. Na našich portálových stránkách můžete vybírat tu pravou pro Vaše zařízení s hudbou, která se Vám líbí zde. Pokud my sami můžeme něco doporučit, zkuste Dance Evolution nebo The Black Eyed Peas Experience, ty jsou zatím to nejlepší co jde hrát. Pozor, hry v Čechách bývají o 400 - 600 korun dražší, než objednané z Amazonu, ale platíte poštovné.


... a takhle bychom mohli pokračovat dál, záleží jen pro koho dárek hledáte a kolik na to máte peněz nebo času. Nechcete platit vůbec? Vyrobte stepchart na oblíbenou skladbu toho, komu chcete dárek dát, udělejte z vytištěného stepchartu originální přání nebo vyrobte pozadí pro plochu. Nevíte si rady? Napište, poradíme Vám! Máte další nápad? Co byste chtěli Vy?

Žádné komentáře:

Okomentovat