sobota 19. listopadu 2011

Game Developers Session - Sobota

Přinášíme první čerstvé fotografie přímo z Technické Knihovny v Praze, kde právě probíhá devátý ročník GDS a jednou z doprovodných atrakcí jsme i my s hudebními hrami. Taneční hry pro zdejší návštěvníky novinkou  rozhodně nejsou, tak jsme jsme se na ně pořádně připravili - přivezli jsme Everstep multiplayer a nabízíme možnost vyzkoušet si šest různých tanečních podložek najednou, můžete tak porovnat jejich kvalitu, odolnost nebo pocit ze hry.


Multiplayer se šesti různými podložkami


Infografika, informace o sdružení a prodeji podložek

Budova NTK je úžasná, moderní a přitom jednoduchá a originální. Uvnitř nenajdete žádné složité informační tabule, ale vtipné piktogramy, žádné malby, obrazy a tapety, ale betonové zdi s digitálními dipleji, moderní stolky a sedací koutky a dokonce tu v některém patře vymysleli podlahu, která se zabarví podle tlaku, který je na ní zrovna vyvíjený, ale tu jsme ještě neměli čas hledat.Piktogramy


Hlavní přednáškový sál, cca 10 hodin ráno
http://www.projektil.cz/cs/article/national-technical-library-prague-lidove-noviny

Program je rozdělený mezi hlavní sál, místnost pro workshopy a prostor se stánky firem, které tvoří doprovodnou linii,  najít tu můžete firmy Adobe, Microsoft, Google, Samsung a další. Přijďe se za námi podívat, jsme tu až do neděle.


Naši tři nejvytrvalejší noví hráči, cca 8 hodin večer


Žádné komentáře:

Okomentovat